DOPRAVA A PLATBA

Dopravní metody

Zboží z BAG 2.0 doručuje společnost po České republice a na Slovensko DPD, dále můžete pro doručení objednávky využít Českou Poštu a službu Uloženka – všechny tyto služby můžete nyní využít na objednávky po České Republice a na Slovensko zcela zdarma. Zboží můžeme mimojiné doručit i na adresy do ostatních zemí EU (pro přesnou cenu a dobu doručení nás prosím kontaktujte). O průběhu vaší objednávky budete informováni pomocí zpráv a vaši zásilku můžete sledovat také online dle zvoleného dopravce.

*DOPRAVA ZDARMA NEPLATÍ PRO OBJEDNÁVKY RESPIRÁTORŮ.

Platební metody

Vaší objednávku můžete uhradit platební kartou, přes naší platební bránu GoPay ihned po dokončení objednávky, v tomto případě vaši platbu uvidíme ihned, a vaše objednávka tak bude zpracována jak nejrychleji je to možné. Dále můžete objednávku uhradit bankovním převodem nebo vkladem na náš účet – údaje pro platbu uvidíte po dokončení objednávky. Poslední možnost je uhradit objednávku v hotovosti při doručení kurýrem, a to se službou „dobírka“ (zde musíme účtovat menší poplatek který uvidíte v ceně dopravy před odesláním vaší objednávky).

Doba doručení

Objednávky po České republice jsou doručovány standardně následující pracovní den, pokud objednávka proběhne do oběda (12:00). Objednávky na Slovensko doručujeme do 48 hodin po expedici. Pro cenu a dobu doručení do ostatních zemí EU, nás prosím kontaktujte. K vašim objednávkám vám zašleme sledovací číslo, podle kterého můžete u zvoleného přepravce sledovat, kde se právě vaše zásilka nachází.

*NEPLATÍ PRO OBJEDNÁVKY RESPIRÁTORŮ, PODMÍNKY UVEDENY U PRODUKTU.