INFORMACE O NÁKUPU

Dodání všech objednávek po celé ČR a na Slovensko je naprosto zdarma.
Ceny za dodání do ostatních států EU jsou dynamické a závisí na aktuální
sazbě palivového příplatku, přesnou cenu  do konkrétního státu vám vždy
rádi sdělíme na dotaz.

Pokud je u zboží poznámka „ihned k dodání“ bude objednávka odeslaná do 12:00 hodin, odeslána ještě tentýž den, a dodání ve většině případů proběhne již následující den. Objednávky na Slovensko jsou dodány do 48 hodin od odeslání. Pro dobu dodání do ostatních zemí EU nás prosím kontaktujte.

Jakmile nám dorazí objednávka, vaše zboží se připraví k expedici. Vše je překontrolováno, opatřeno ochrannou plombou, pečlivě zabaleno a předáno zvolenému přepravci k doručení na vámi uvedenou adresu.

Faktura k vaší objednávce vám bude zaslána váš kontaktní email ihned po doručení platby.

Při dokončování objednávky použijte v košíku v poli vyhrazeném na slevový kód váš unikátní voucher/slevový kód .

Všeobecné obchodní podmínky pro využití akčních nabídek jsou stanoveny ke každému voucheru/slevovému kódu samostatně.

Sleva platí vždy na vybrané zboží.

Akční nabídky platí pouze pro produkty dostupné v e-shopu, nikoli na služby personal shoppingu.

Slevové kódy nelze použít v kombinaci s žádnou jinou nabídkou společnosti BAG 2.0.

Společnost BAG 2.0 si vyhrazuje právo veškeré akční nabídky kdykoli bez předchozího upozornění stáhnout.

OSTATNÍ INFORMACE

Pokud svůj nákup uhradíte kartou přes naší platební bránu, uvidíme platbu takřka okamžitě – je to naprosto nejrychlejší a nejjednoduší metoda, aby vám vaše zboží neuteklo. Rychlost platby převodem se liší dle vaší banky. Pokud probíhá platba ze stejné banky, je ve většině případů připsána ihned nebo nejbližší pracovní den. Pokud se banka odesílatele a příjemce liší, trvá platba většinou maximálně 24 hodin, ale opět jen v pracovní dny.

Po přidání zboží do tohoto seznamu, již nemusíte zboží, které se vám dříve zalíbilo, znovu hledat. Můžete se k seznamu kdykoli vrátit, porovnávat, poradit se s kamarádkou nebo stylistou. Jednoduše – tady se vám nic neztratí.

Pokud je s vaší doručenou objednávkou něco v nepořádku, neprodleně nás kontaktujte pro další instrukce. Pokud je zásilka poškozená již při převzetí od přepravce, máte právo zásilku nepřebírat. V opačném případě neprodleně o této skutečnosti informujte přímo na místě řidiče a sepište s ním protokol.

Ano, vaší objednávku můžete zrušit i změnit! V takovém případě nás prosím neprodleně kontaktujte telefonicky nebo emailem.

K vašim objednávkám vám zašleme sledovací číslo, podle kterého můžete u zvoleného přepravce sledovat, kde se právě váš balíček nachází.

Vykupujeme kabelky všech typů, tvarů a velikostí z níže zalistovaných značek.

Zboží přijímáme nepoškozené a nebo s minimálními známkami obnošení, protože Vám chceme nabídnout nejlepší zkušenost, ať už prodáváte starou kabelku, či si kupujete novou.

3.1 Phillip Lim, Alexander McQueen, Alexander Wang, Balenciaga, Balmain, Bottega Veneta, Bulgari, Burberry, Celine, Chanel, Chloé, Christian Dior, Dolce & Gabbana, Etro, Fendi, Givenchy, Gucci, Hermès, Jil Sander, JW Anderson, Karl Lagerfeld, Kenzo, Lanvin, Loewe, Louis Vuitton, Marc Jacobs, Marni, MCM, Missoni, Miu Miu, Prada, Salvatore Ferragamo, Stella McCartney, Tom Ford, Valentino Garavani, Versace, Vivienne Westwood, Yves Saint Laurent.

Nevykupujeme zboží ve špatném nebo poškozeném stavu.

Také nevykupujeme oblečení, obuv nebo módní doplňky.

Nevypujeme značky, které nejsou zahruty v předchozím odstavci: “Jaké značky a zboží vykupujete?“.

Všechny artikly, které nesplňují dostatečná kritéria pro určerní originality (pravosti).

Vyhrazujeme si právo neakceptovat zboží, které není v souladu s našimi obchodnínmi podmínkami a politikou výkupu zboží.