O NÁS

BAG 2.0 existuje pro lásku k módě a jedinečnosti. Věříme v individualitu každého z nás a kreativitu být v dnešním světě fast fashion jedinečný. Naším posláním je být ryze Českou platformou pro světovou luxusní módu, která ti bude doručena až ke dveřím!

Zákazníkům nabízíme řadu služeb, díky nimž je nakupování na BAG 2.0 skvělým zážitkem. Nabízíme vícejazyčnou zákaznickou podporu a skvělé možnosti doručení, včetně doručení do 24 hodin po hlavních světových městech. Poskytujeme také inspiraci, jedinečný blog se zajímavostmi a další služby, které pomáhají našim zákazníkům orientovat se v široké škále produktů dostupných na BAG 2.0.

Nově jsme zavedli také službu Personal Shoppingu, neboli Concierge. Dostáváš tak jedinečnou možnost zažádat o zboží, které zrovna nenabízíme na webu stačí nás kontaktovat telefonicky, nebo mailem a domluvíme veškeré detaily.

BAG 2.0 ti umožňuje nakupovat kabelky, které chceš, kdykoli a kdekoli na světě. Pro milovníky módy jsme pořád v pozoru – hledáme nejpopulárnější modely a neotřelé novinky z celého světa abychom podtrhli tvoji jedinečnost. Na BAG 2.0 najdeš dokonce výhodnější ceny na nejnovější kolekce, které jsou právě ve vitrínách tvých oblíbených obchodů a e-shopů. Moc neotálej, tyto kousky jsou zpravidla prodané během okamžiku, proto nás sleduj na instagramu a facebooku, a nikdy nepříjdeš o tyto exkluzívní nabídky!

Náš zákazník je středem všeho, co děláme – proto když s námi nakupuješ, najdetš bezkonkurenční výběr stylů a modelů, které nikdo jiný nemůže nabídnout. Spolupracujeme s těmi nejlepšími, abychom ti zajistili vše, po čem právě toužíš.

 

Jsme na českém trhu noví, a všichni víme, že je zde potřeba ještě hodně práce, aby se i místní trh mohl rovnat zemím, které udávají styl zbytku světa, proto budeme rádi, když nás budeš kontaktovat s nabídkami spolupráce, jak na sociálních sítích, tak i v tisku a televizi.

NAKUPUJ S BAG 2.0

Více než 40 světových luxusních značek.

Máš nějakou v tvém hledáčku? My je máme. Značky, které miluješ i ty, které si zamiluješ!

Rychlé dodání.

Jsi ve spěchu? Nabízíme expresní doručení do všech

tuzemských destinací v rámci 24 hodin!

Jednoduché vrácení.

Změníš názor? Žádný problém.

Objednávku můžeš vrátit až 14 dní od jejího přijetí.

Non-stop linka.

Na všechny telefonáty odpovídáme bez čekání a

na e-mailové dotazy odpovíme max. do 1 pracovního dne.

Bezpečné nakupování.

Jste v bezpečných rukou. Přijímáme všechny

přední způsoby plateb a zajišťujeme jejich bezpečnost.

PROVOZOVATEL

Trade Space s.r.o.
Slavětínská 662, Praha 9 – 190 14
IČO: 28423658
DIČ: CZ28423658
Spisová značka C 140464 vedená u Městského soudu v Praze

KONTAKT

Telefon: +420 735 503 503
Email: info@bag20.cz

Neváhej s dotazky kontaktovat naši zákaznickou linku.

Po-Ne     8:00 – 21:00