Trendy

Trendy na rok 2019

Doplňky mohou být základem outfitu, nebo jej můžou doladit do dokonalosti. Proto je důležité mít pokaždé všechny doplňky perfektně promyšlené. Ovšem výběr ideální kombinace kabelky, obuvi a slunečních brýlí může být bez správné ispirace pořádnoy výzvou! Naštěstí existují na světě pouliční trendy a isnpirativní ženy, které vám pomohou vnést do šatníku snůšku čerstvých a vzrušujících novinek. Trendy z ulic Milána, Paříže, New Yorku a Londýna, nedávno debutovaly s nejnovějšími trendy na rok 2019 a tým BAG 2.0 byl tam, aby vše zdokumentoval!

Je téměř jisté, že trend logománie, který přišel s vlnou trendů minulého roku, stále povede na žebříčcích oblíbenosti. Designéři jako Louis Vuitton, Gucci a Fendi přenášejí své původní originální “monogram“ potisky na nové modely kabelek, nebo vytvářejí jejich letité klasiky a modernizují použité materiály. Traduje se mezi lidmi, že viditelná loga působí né příliš noblesně. To se ovšem za pár let změnilo, a my jsme se naučili opět milovat loga jako v 90. letech, kdy hrály prim u všech designérů.

Trend kabelek, inspirujících se érou před a po válečného období, čekal opravdu málokdo. Dominantními prvky jsou především jednoduché linie a decentní zdobení. Takovouto kabelkou skvěle dopníte například lněný sakový komplet. Nebudeme zapírat, že tento typ kabelky si oblíbí především zralé ženy v kariéře, nicméně představa romantických letních šatů s jemnou retro kabelkou nás stále baví.

Více je lépe! Tímto nestárnoucím heslem se řídili i přední designéři módních domů jako Chanel, Gucci, nebo Salvatore Ferragamo. Zkvétající trend zřejmě apeluje na dobu, kdy přesycenost trhu a touha materiálního vlastnictví je jednou z každodenních rutin. Nelze ovšem říct, že by tento trend patřil mezi méně nositelné. Hra dvou různě velkých navrstvených kabelek je zajisté kořením jakéhokoliv outfitu. My to vidíme i z té praktické stránky, v dvou separátních kabelkách budete moct mít větší systém a pořádek!

Proutěné rafiové košíky a síťovky jsme mohli vidět na molech už před pár lety. Nezamněnitelný retro styl kabelky, která se stala letním “must have“ neodolá žádná z žen, které chtějí být na vlně trendu. K ikonickým retro tvarům ovšem přibyly moderní a netypické prvky jako třásně, kožené popruhy a perličkové dekory, které rázem vytvoří nevšední look.

All images via Harper’s Bazaar.

Poslední novinky