Lifestyle

Jak na detox šatníku?

Nový rok  pro většinu znamená nový a svěží start. Milovníci módy na tuhle tématiku reagují mnohem intensivněji, jelikož cítí potřebu nových trendů, které udávají styl na nadcházející měsíce. Pokud však jde o naše šatníky, buďme upřímní. Nafukovací nejsou. Proto se při novoročním předsevzetí i váš šatník může těšit “detoxu“, který je nezbytný pro uvolnění na kousky na nadcházející sezónu. Navíc při tom můžete skvěle vydělat a vaše peněženka při nákupu nových trendy kousků nebude tak truchlit.

BAG 2.0 vám s “detoxem“ šatníku nejen že poradí, ale i pomůže díky službě výkupu! Ať u vás doma, nebo prostřednictvím kurýra jsme schopni vykoupit vaše nechtěné kousky jednoduše a rychle. Neváhejte nás kontaktovat!

Jak začít?

Pro jednodušší start a kompletní reorganizaci šatníku doporučujeme následující tři kroky:

1.Začněte s čistým štítem.

Jednoduše. Vše musí z šatníku pryč! Vytáhněte vše ven a nechte váš šatník hluboce nadechnout.

2.Ponechat, či vyhodit?

Nyní vytvořte několik hromádek, či si pojmenujte krabice následujícími hesly, které vám pomohou systematicky třídit.

– Ponechat
– Možná
– K úpravě
– Prodat
– Věnovat charitě

3.Prozkoumat, vyzkoušet a ohodnotit!

Zodpovězte si tyto jednoduché otázky:

– Nosil/a jsem to během loňského roku?
– Sedí mi to?
– Stále se mi líbí, nebo se můj styl změnil? Koupil/a bych si to znovu?
– Jsem spokojen/a s kvalitou?
– Má pro mě nějakou emocionální hodnotu? Nebude mi scházet?

Po zodpovězení otázek je situace jasná. Cokoli nesedí, je nepříjemné, rozbité, nebo vybledlé se rovná jasnému vyřazení z šatníku. Další variantou pro vyřazení kousku je, že je nekombinovatelný. Je třeba podotknout že je důležité se podívat na šatník také trpochu v “globále“. V našem šatníku máme často podobné věci. Opravdu potřebujete tu nespočetnou snůšku černých psaníček ?

Závěr:

Po roztřízení do krabic, či hromádek máte hotovo.

Teď už jen zbývají dva kroky. Darovat charitě to, co se už nikomu nehodí, a pro všechny vaše nechtěné kabelky nás kontaktovat pomocí jednoduchého a rychlého formuláře. Hned se budete moci vydat na nové nákupy díky vydělaným penízkům z prodeje nechtěných, dávno zapomenutých kousků.